Information

Вже цієї весни ми знов зустрінемося під одним дахом AI&BigData ConferenceМи з нетерпінням очікуємо Вас 21 квітня у Львові, так як ця подія на одному майданчику об’єднує творців нових технологій в області великих даних, представників бізнесу, а також молодих вчених. Наша попередня конференція зібрала найкращих спікерів та фахівців області AI, Data Science & Data Engineering, що дало змогу закласти початок справжньої спільноти AI&BigData Community в Україні.

Ми значно розвинулися за останній рік і вже на цій зустрічі очікуємо близько 300 відвідувачів з різних міст України, а також з-за її меж.

AI&BigData Conference - збирає найбільш активних учасників спільноти у Львові для демонстрації успішних кейсів, корисних лайфхаків, стратегій з розвитку компаній та особистостей на ринку. Цей захід, де є можливість дізнатися про сучасний стан справ в аналізі даних і машинному навчанні, познайомитися з кращими практиками та зрозуміти як їх застосовувати у власних проектах.Також, це завжди прекрасна нагода для новачків дізнатися з перших рук, з якими проблемами можна стикнутися і куди потрібно рухатись задля побудови стрімкої та успішної кар’єри.

Цього року команда організаторів з назвою FocusON ставить перед собою і перед спільнотою AI&BigData Community ряд завдань:

підтвердження репутації українських розробників, як висококласних спеціалістів міжнародного рівня,

налагодження соціальних зв’язків між учасниками ком’юніті,

підвищення професійного рівня учасників,

виявлення найбільш ефективних моделей управління з AI орієнтованими проектами,

залучення початківців, що зацікавлені в перспективах роботи у нашій галузі,

допомогти проактивним гравцям бізнесу вийти на новий рівень, за допомогою експертів галузі

вкотре нагадати на що здатні українські спеціалісти.

AI&BigData Conference 2018 - друга міжнародна конференція, яка проходить у Львові по практичному використанню штучного інтелекту та інструментів обробки великих даних. В рамках якої обов’язково зустрінемось з упізнаваними професіоналами, талановитими мідлами, а також джунами-оптимістами, щоб проговорити останні новини розвитку Big Data & Data Science інструментів, новітні розробки у сфері AI а також різнобарвне використання ML.


Участь у заході буде корисна всім, оскільки AI&BigData Conference — це масштабний мозговий штурм, на якому ви:

— як учасник, отримаєте натхнення новими ідеями проектів, напрямками для розвитку та заведете нові знайомства, чи потусите зі старими-добрими друзями;
— як спікер вдосконалите свої презентаційні скіли та отримаєте корисний зворотній зв’язок;
— як спонсор (партнер) проявите себе, як активний гравець ринку та здобудете корисний нетворкінг;
— як новачок відкриєте для себе світ штучного інтелекту та великих даних, як напрямок розвитку та зрозумієте куди рухатись щоб стати на стежку успіху.

Інформація про підготовку постійно оновлюється на офіційному сайті заходу та на сторінці заходу у Facebook або на сайті: DataConf

Бронюйте вихідні у своєму календарi та слідкуйте за нашими новинами, так як цього року в програмі конференції Вас очікує:4ри паралельно діючих потоки.Два з них технічного характеру, один практичний і один ми ввели на численні вимоги учасників попередньої події - бізнес потік, де простою мовою проговоримо про перспективу у залучені нових інструментів.

Stream DE - Технічний потік, для всіх хто пов’язаний з Data Engineering, для кого словa Big Data це виклик у вирішенні завдань. Саме тут будуть розглянуті найважливіші інструменти, нові методи та технології науки про дані

Stream DS - Технічний потік, хто щодня стикається з такими поняттями як ML, DL, AI Тільки актуальні теми, досвід спеціалістів з різних куточків світу у машинного навчання та штучного інтелекту, інсайти та корисні поради спеціалістів у даній галузі.

Stream W - Практичний потік, де у вас буде змога набути реальні навички у використанні сучасних інструментів аналізу даних, почути так би мовити "the tips and tricks” від найкращих спеціалістів.

Stream B - Бізнес потік, новий потік нашої конференції, який ми підготували на численні вимоги наших учасників. Бізнес-трек і його контент призначений для власників бізнесу, менеджерів з розвитку, маркетологів. В його рамках компанії представляють кейси аналізу даних в різних бізнес-процесах і результати, що відображають ефективність тих чи інших підходів.

У програмі конференції буде виділено спеціальний слот Бліц-доповіді. Він передбачає короткі виступи від 5 до 15 хв протягом яких ви зможете представити задачу і її вирішення. Пріоритет для виступу надається тим, хто зареєструвався попередньо тут Панельна дискусія традиційне Afterparty.

Один день, 300 учасників, 4 потоки, 28+ спікерів. Отож,сміло обводьте 21 квітня червоним маркером, щоб не пропустити подію весни!


#dataconf18